درباره ما

چشم انداز ما سلامتی شماست

مرکز تخصصی چشم پزشکی چشمخانه وابسته به کلینیک مرکزی شهر و رسالت آن معاینات، تست ها، آزمایشات و عکسبرداری از چشم بصورت تخصصی وهمچنین انجام لیزیک می باشد.

تابلوی کلینیک مرکزی شهر

کلینیک مرکزی

کلینیک مرکزی شهر در سال ۱۳۸۰ توسط جمعی از پزشکان متخصص و اساتید دانشگاه تاسیس گردید. هدف از تاسیس این کلینیک، ارائه خدمات تخصصی. تشخیصی و درمانی پیشرفته چشم پزشکی و گوش و حلق و بینی بوده است. مدیریت صحیح، جذب پزشکان متبحر و باتجربه ، استفاده از پرسنل ورزیده و دلسوز، قراردادهای متعدد با تمامی بیمه های تکمیلی و بیمه خدمات درمانی ، موجب رضایتمندی بیماران و همراهان آنان گردیده است. کلینیک مرکزی شهر به بهبودی مستمر خدمات توجه کامل دارد و در این راستا کلینیک به بهترین دستگاهها و امکانات جراحی چشم مجهز گردیده است.

در زمینه گوش و حلق و بینی و رینوپلاستی، این کلینیک مجهز به اتاق های عمل کاملا مجهز به آخرین دستگاههای سینوسکوپی و آندوسکوپی و لیزر جراحی گوش و حنجره و جراحی بینی میباشد. اقبال پزشکان و بیماران موجب گردیده است که ظرف ۱۵ سال اخیر بیش از ۱۷۰ هزار عمل جراحی با بهترین نتایج و کمترین عارضه در این مرکز انجام گردد.

کلینیک چشمخانه

این مرکز بعلت استقبال بیماران و نیازهای روز افزون آنان به انجام خدمات تخصصی و فوق تخصصی بیماری های چشم، در بنایی نوساز و مدرن در خردادماه ۱۳۹۵ افتتاح گردید. اهم خدماتی که در این مرکز ارائه میشود عبارتند از آنژیوگرافی، تصویر برداری از قرنیه، عصب بینایی، لایه های سطحی شبکیه ،(ERG-EOG-VEP) ، کنترل فشار چشم،  ثبت میدان بینایی ، اپتومتری، عرضه لوازم کم بینایان، اتاق عمل مجهز به دستگاه کراس لینک ، فمتوسکند، لیزیک، لازک، PRK

 همچنین کلینیک های تخصصی چشم در زمینه های فوق تخصصی شامل شبکیه، قرنیه، گلوکوم، جراحی کاتاراکت، جراحی پلاستیک چشم، اعصاب چشم و …

چشم انداز ما

دستیابی به یکی از برترین رتبه های مراکز جراحی کشور در ارائه خدمات جراحی تا سال ۱۴۰۴

رسالت ما

مرکز جراحی محدود و سرپایی مرکزی شهر، یکی از مراکز جراحی خصوصی است که در راستای ارائه مطلوب ترین خدمات جراحی با هدف تامین سلامت در کشور، بدون توجه به عوامل نژادی، قومی و جنسیتی، با تیکه بر دانش و فن آوری روز و با بهره گیری از حضور پزشکان مجرب، کارکنان کارآمد و دلسوز، در حد توان خود خدمت می‌نماید. این مرکز با رعایت ایمنی بیماران، احترام به حقوق گیرندگان خدمت و بهبود ارتقا سطح سلامت جامعه، گام برمی‌دارد.

اعتقادات و باورها

  • ارائه جراحی و مراقب ایمن
  • ارتقا مستمر کیفیت با هدف افزایش رضایتمندی گیرندگان خدمت
  • استفاده بهینه از منابع مالی و انسانی
  • آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی
  • رعایت قوانین زیست محیطی

از آخرین اخبار و خدمات ما مطلع شوید

fa_IRPersian